panel.pngTěšíte se na HTTYD 2?

Ano! (162)
Ne (2)
Nové informace o HTTYD 2!

Clip 1 --- předtrailer --- Škyťák zkouší svoje nová "křídla" před odletem, ale má nehodu a jeho křídla se zlámou. Škyťák začne padat ale Bezzubka ho zachrání jako na konci HTTYD 1 ..... Bezzubka se začne zlobit protože Škýťa nepoděkoval za to. ( a teď trailer začíná - to je důvod, proč je Bezzubka naštvaný ) .........

Clip 2 --- Škyťák se měl přiznat svému otci a prostě odletět s Bezzubkou ... potom ... on je naštvaný, ale slyší něco ... teď si myslí, že to byl jeho otec a řekl " teď ne táto " ... a viděl něco ... že cizinec říká "nehýbej se" a objeví se dračí jezdec .. byla to Valka ... oni začínají bojovat ... ale ... Valku to omrzí, protože ona vyhraje, protože bojují ve Valky místě takže ona zná prostor ... vyhrála! .... ona sestřelí Škyťáka a on spadne z Bezzubky do vody .. oba jsou pod vodou ... v klipu se Škyťákova nová helma objeví na vodě ....
................................................................................................................................................................................................................
Dean DeBlois mluví o traileru, stárnutí postav, "jak vzít postavu u níž je problém, jak ji udělat starší" a jak Škyťák se nakonec naučí "odpovědnost a význam myšlenek vzestupně, aby se jednou stal hlavním vůdcem."

Škyťák má všechny vůdčí schopnosti svého otce , ale chce být věrný sám sobě. Jeho otec chce, aby se stal náčelníkem, a ačkoli on má ty vlastnosti, je ochoten opustit domov a prozkoumávat.

DeBlois říká, že Škyťákova protéza je nyní něco, co je jeho součástí, které se po pěti letech naučil přizpůsobit, a to ho nedrží zpátky.

Valka ( Cate Blanchett ), zachraňuje draky z pastí v průběhu let, a nashromáždila celou kolonii tisíce draků, je "šílená dračí dáma" s více dračím kontaktem, než lidským. Eret ( Kit Harington ) chytá a prodává draky Dragovi Bludvistovi ( Djimon Hounsou ), který chce dobýt svět s ohněm-dýchající armádou. Škyťák je chycen uprostřed bitvy mezi Dragem a Valkou.

Berou královnu draků, a o krok dále ve filmu je vidět, že je tam král všech draků - Bewilderbeast, který je dokonce i nad Red Death z prvního filmu.

Strhující druhá kapitola epické trilogie JAK VYCVIČIT DRAKA náš přivádí zpět do fantastického světa Škyťáka a Bezzubky pět let poté, co ti dva úspěšně sjednotili vikingy a draky z ostrova Berk. Zatímco Astrid, Snoplivec a zbytek party se utkávají na dračích závodech (nový na ostrově velmi oblíbený kontaktní sport), naše nerozlučná dvojice létá po obloze, mapuje neznámé oblasti a objevuje nové světy. Když na jedné dobrodružné výpravě objeví tajnou ledovou jeskyni, která je domovem stovek nových divokých draků a Tajemného jezdce, naši dva přátelé se ocitnou uprostřed bitvy za záchranu míru. Škyťák a Bezzubka musí společně bojovat za to, v co věří, a pochopí, že jen společně mají moc změnit budoucnost lidí i draků.

US premiera : 20.červen 2014
Jak vycvičit draka 2 Film napsal a režíroval Dean Deblois, ředitel prvního filmu. Bonnie Arnold, producentka prvního filmu, se také vrací, Chris Sanders, který režíroval první film, jen exec-produkovat tentokrát kvůli jeho účasti na filmu Croodsovi. Film je naplánovaný na vydání 20. června 2014. Bylo oznámeno, že celé původní daberské obsazení - Baruchel, Butler, Ferguson, Ferrera, Hill, Mintz-Plasse, Miller a Wiig, se vrátí na pokračování. Skladatel John Powell, který získal nominaci na Oscara pro první skóre se také vrátit na druhém a třetím filmu.

Dne 19. června 2012 bylo oznámeno, že Kit Harington, z Game of Thrones fame, byl obsazen ve filmu jako padouch.

Jak vycvičit draka 2 bude první film DreamWorks Animation s využitím nové animace a blesk softwaru v celé výrobě. Programy s názvem Primo a Torch umožní mnohem větší "jemnost v obličejové animaci, smysl tuku, pohybu, volné kůže, pocit pleti pohybující se po svalu ap."
Dean DeBlois :

Děj se odehrává pět let po první části, takže Viking Škyťák a jeho přátelé kterým bylo v prvním dílu 14 - 15 let je nyní 19 let až 20 let.

Škyťák je chytrý, udělal si novou protézovou nohu a ohnivý meč, díky kterému si draci myslí, že je to jeden z jejich druhu a umožňuje mu světlo, také má "kožený letový oblek". DeBlois žertoval - a koženou masku "vzhledu draka" - Nočního Běsa, jako bodce na vrcholu hlavy. Při jízdě na Bezzubkovi, on také používá sportovní leteckou kombinézu, díky které se může vznášet. Škyťák je nyní trochu méně praštěný než v první epizodě.


Bezzubkova umělá polovina ocasu je stále červená, i když není stejná jako v prvním dílu.

Jak vycvičit draka 2 představuje nejméně dvě nové hlavní postavy.

Jeden, uvedený v Annecy je domýšlivý dračí lovec, který je tak trochu darebák, řekl DeBlois. On se obléká ve stylu starých lovců Laponska Sami, dodal DeBois.

Dalším je mstitel dračí jezdec, s chobotničímy (chapadlovýmy) vlasy vyplývajícímy z jeho hlavy.

Ve druhém klipu, v Vigilante Dragon sestřelí Bezzubku, který narazí do mořského ledu, a nese pryč Škyťáka.

Ve třetím klipu je Škyťák v doupěti, kde uklidňuje ohrožující draky svým dračím mečem.

V Jak vycvičit draka 2 Škyťák zkoumá nepovolené země mimo vikingské mapy. Jedna z celkové koncepce filmu je, že se objeví větší konflikt mezi lidmi a draky a on se ocitá v centru boje, řekl Deblois.

"Koncipovali jsme druhý film jako součást kompletní trilogie, druhá kapitola ve větším příběhu.

Podle Cressidy Cowell "Byla doba, kdy všechny kultury na světě věřili v draky, takže co se s nimi stane?" Zeptala se Cowell, která se zúčastnila práce ve vývoji.

Pokud Škyťák roste, technologie se také přesunuje.

Jak vycvičit draka 2 je prvním filmem v DreamWorks Animation využívajícím nový software pro animaci a blesk, řekl Arnold.

Nakonec, nicméně dodal: "Všechny nové nástroje jsou užitečné pro animátory, ale skvělá animace přijde od velkých animátorů."

How to Tame Your Dragon 2: Secrets of the Sequel

Zoufalý pro některé tajemství Dragon 2 pokračování jsem mluvil Dean Deblois, spisovatel /ředitel Jak zkrotit draka. "Určitě to bude multikulturní" řekl poté, co jsem mu připomněl, že jsme kanaďan a Kanada je tak multikulturní .... Zasmál se ve smlouvě a řekl: "Na konci minulého filmu všichni tito Vikingové, kteří byli v minulosti poněkud uzavření jsou nyní na hřbetech draků, takže celá se jim celá severní polokoule otevírá.

Škyťák rozšiřuje mapy a nevyhnutelně musí narazit na nové draky a nové kultury. a více žen. Astrid, tam je konkurence na obzoru. Poté, dodal DeBlois se smíchem.

DeBlois řekl, že Škyťák se nakonec stane náčelníkem Vikingů.

V pokračování DeBlois hodlá řešit, odkud Bezzubka pochází proto, že je tak vzácný. Ale rodina Nočních Běsů není součástí příběhu, v tuto chvíli. Zatím Deblois nebude prozovat zápletky. Dobrá zpráva - určitě to bude ve třetím dílu Jak Vycvičit Draka.
Do premiéry v ČR zbývá:

Defenders of Berk:

defendersofberk.jpg
5a8f368c70eae46cc3cf144e32218840.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one