panel.pngTěšíte se na HTTYD 2?

Ano! (162)
Ne (2)
Jay Baruchel jako Škyťák Strašný Treska III . Sofistikovaný a brilantní dospívající syn náčelníka Vikingů , který plánuje udělat ze Škyťáka náčelníka. Jeho nejlepší přítel a drak je Bezzubka, Noční Běs.

Gerard Butler jako Kliďas, náčelník kmene Vikingů a Škyťákův otec. Nesmírně silný , naprosto nebojácný a divoký bojovník. On ztělesňuje tradičního "Vikinga".

Craig Ferguson , jak Tlamoun, blízký přítel Kliďase a zkušený válečník.Provozuje kovárnu, kde byl Škyťák jeho učedník . Tlamoun věří v " učení za pochodu ". On také se chová jako most mezi Škyťákem a Kliďasem . Chybí mu jeho pravá noha a levá ruka , která je nahrazena řadou specializovaných protéz.

America Ferrera jako Astrid Hofferson . Nápadná , energická a houževnatá.

Christopher Mintz - Plasse jako Rybinoha Ingerman . Rybinoha je normálně nervózní a vystrašený , ale má velké znalosti draků.

Jonah Hill jako Snoplivec Jorgenson, Škyťákův bratranec. Snoplivec je neomalený , sebejistý , a docela neinteligentní . Má také zájem o Astrid a dělá mnoho (neúspěšných) pokusů o zapůsobení na ni.

TJ Miller a Kristen Wiig jako Ťafan a Rafana Thorstonovi. Dvojčata jsou gangsteři s divokými záměry a divokými náladami , zejména pokud jde o sebe.

Kit Harington jako darebák
V českém znění: Matouš Ruml, Jiří Schwarz, Libor Terš, Terezie Taberyová, Jan Kalous, Oldřich Hajlich, Robin Pařík, Jana Páleníčková.
Do premiéry v ČR zbývá:

Defenders of Berk:

defendersofberk.jpg
5a8f368c70eae46cc3cf144e32218840.png
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one